kolczyki ręcznie robione

Jakie kolczyki pasują do mojej twarzy?

Zakładając kolczyki nie każda kobieta zastanawia się, czy pasują one do jej kształtu twarzy. Warto jednak znać pewne zasady doboru biżuterii do kształtu twarzy, dzięki czemu podkreślimy jej atuty.  Przede wszystkim nie należy zakładać kolczyków w takim kształcie, jak nasza twarz. 

Jeśli nasza twarz jest okrągła, kolczyki powinny być długie, wiszące, wysmuklające optycznie okrągły kształt. 

Kobiety o trójkątnej twarzy powinny postawić na kolczyki, za pomocą których uzyskają efekt równowagi. Idealne będą więc kolczyki w kształcie piramidy czy żyrandola, lecz o łagodnych kształtach. Należy jednak unikać długich kolczyków, które mogą spowodować, że wąski podbródek będzie wydawał się jeszcze dłuższy. 

Jeśli chodzi o panie z twarzą owalną to należy unikać kolczyków wąskich oraz długich. Natomiast doskonale będą prezentować się duże koła, a także wszelkie inne kolczyki o różnorodnych, nietypowych kształtach. Takie panie mogą sobie więc pozwolić na kolczyki ręcznie robione, które posiadają nieregularną formę oraz są wykonane z różnorodnych materiałów.

kluczyk do samochodu

Kursy na prawo jazdy w 2018

Zasady dotyczące kursów na prawo jazdy, a także samych egzaminów zmieniają się niemal co roku. Niestety z każdym rokiem przyszłym kierowcom jest coraz trudniej otrzymać upragniony dokument...

prezent dla chłopca

Pomysł na prezent dla chłopca

Kupno prezentu dla dziecka nie jest sprawą łatwą. Dzieci są niezwykle brutalnymi recenzentami otrzymanych prezentów i bez specjalnej krępacji wyrażają głośno swoje odczucia względem...