dodatki do stylizacji

5 dodatków, które totalnie odmienią Twoja dotychczasową stylizację

W dzisiejszych czasach dobry ubiór to klucz do sukcesu. Należy nie tylko dokładnie wybierać sukienki, bluzki czy spodnie, ale trzeba pamiętać dodatkowo o akcesoriach, ponieważ to właśnie one intrygują w naszej stylizacji i sprawiają, że wyglądamy atrakcyjniej.

1. Torebka

Ważnym elementem ubioru każdej kobiety jest przede wszystkim torebka. Jest ona dodatkiem nie tylko funkcjonalnym, ale jeśli odpowiednio dobierzemy ją do odzieży, doda ona również uroku całej stylizacji. Do minimalistycznych, czarno-białych stylizacji pasują torebki brązowe z różnymi ozdobami, które rozjaśnią nasz nieoryginalny ubiór. Ostatnio na rynku popularne stały się torebki ręcznie robione. Torebki hand made można zakupić w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych, a znacząco różnią się one od tych dostępnych w normalnych sklepach.

2. Naszyjnik typu choker

Biżuteria szczególnie popularna w przypadku młodzieży i kobiet ceniących sobie swobodny styl ubioru. Doskonale pasuje ona do białych koszuli i innych eleganckich kreacji, jak i nieco bardziej swobodnych, takich które zawierają np. kurtkę dżinsową.

3. Odpowiednie kolczyki

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kolczyków. Zwisające, krótkie, złote, srebrne bądź kolorowe. Dobranie ich do aktualnej stylizacji nie powinno być trudne, wiele złotych lub srebrnych kolczyków pasuje zresztą do większości typów ubioru, przez co można je określić mianem uniwersalnych. Ważne jest jednak to, aby nosząc kolczyki odpowiednio układać fryzurę, tak by były one widoczne.

4. Zadbane dłonie

Nie wystarczy pomalować paznokci pasującym kolorem, aby robiły one wrażenie. Paznokcie muszą być zadbane, równe, z usuniętymi skórkami. Wiele kobiet pozostawia to bądź co bądź trudne zadanie dla manicurzystek, które podczas robienia sztucznych paznokci doskonale przygotowują ich dłonie.

5. Fryzura

Fryzura jest bardzo ważnym elementem nie tylko każdej stylizacji, ale również urody kobiety. To ona podkreśla wygląd twarzy i ujawnia naturalne piękno. Warto dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy, czy nawet tendencji w dobieraniu makijażu. Panie noszące długie włosy bez problemu mogą zdecydować się na fryzury takie jak warkocze, koczki bądź bardziej skomplikowane kreacje, które będą ciekawym odświeżeniem.