wakacje

Popularne kierunki wczasów w 2017 roku

Polacy uwielbiają spędzać wakacje w ciepłych krajach, nad morzem. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się, gdzie wyjedziesz w tym roku, przeczytaj, jakie są najpopularniejsze kierunki wczasów w 2017 roku. Być może zainspiruje Cię to do zorganizowania własnego wyjazdu.

Hiszpania

Hiszpania to jeden z krajów najchętniej wybieranych przez Polaków. Wakacje kojarzą nam się ze słońcem, ciepłym morzem, tańcem i doskonałym winem, a który kraj lepiej niż Hiszpania zachęca do zabawy?

Wypoczynek na Costa Brava, Balearach czy Andaluzji to gwarancja udanego wypoczynku. Znajdziemy tu piękne widoki, zabytki i tętniące życiem miasta, dlatego też wybierając się do Hiszpanii, możemy mieć pewność, że nie będziemy narzekać na nudę.

Portugalia

A jeśli nie Hiszpania, to może Portugalia? Warto wypocząć na portugalskim wybrzeżu, szczególnie w rejonie Algarve nad brzegiem oceanu. Znajdziesz tutaj szerokie piaszczyste plaże oraz uwielbiane przez turystów kurorty. Stolica Portugalii, Lizbona, to doskonałe miejsce na tzw. „city break”. Warto się wybrać również do jednej z zamorskich posiadłości Portugalii, np. na Maderę.

Egipt

To państwo, które z pewnością powinni odwiedzić miłośnicy historii i zwiedzania. Obowiązkowo należy wybrać się na wycieczkę do piramid, zwiedzić Luxor i Aleksandrię. Warto wybrać się również w rejs po Nilu. Gdy zmęczymy się już zwiedzaniem, możemy odpocząć w jednym z kurortów, np. w Hurghadzie lub Sharm el Sheikh.

Bułgaria

Chociaż największą popularnością wśród Polaków Bułgaria cieszyła się w okresie PRL-u, dzisiaj moda na wyjazdy w tym kierunku powraca. Po okresie zachłyśnięcia się Zachodem znów chętnie odkrywamy Bułgarię. Miejscowości, takie jak Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski kuszą przystępnymi cenami i dobrym jedzeniem.

Jak sfinansować wakacyjny wyjazd?

Chciałbyś wyjechać na wakacje, ale nie udało Ci się odłożyć na ten cel wystarczającej kwoty pieniędzy? Nie przejmuj się, istnieje rozwiązanie – pożyczka przez internet.

W przypadku potrzeby sfinansowania wakacyjnego wyjazdu nie ma sensu branie kredytu – udowadnianie, jaka jest nasza zdolność finansowa, wypełnianie rozbudowanych formalności, a następnie długotrwałe spłacanie rat.

Pożyczki online funkcjonują jednak zupełnie inaczej – wypełniasz wniosek przez internet i pożyczasz niewielką kwotę pieniędzy, a następnie szybko ją oddajesz. Istnieją również darmowe pożyczki, które spłacasz dokładnie w takiej samej kwocie, w jakiej pożyczyłeś. Wystarczy tylko dowód i po pozytywnej weryfikacji wniosku pieniądze szybko lądują na Twoim koncie. Nie musisz się obawiać skomplikowanych formalności. Zamiast tego możesz zacząć szykować się na wymarzone wakacje!

Otagowany jako: